>

Чергова перемога ПСЖ у чемпіонаті Франції була затьмарена страшною травмою Неймара

Бразилець пропустить із півтора місяця.

Неймар
Неймар

У рамках 15-го туру Ліги 1 беззаперечний лідер "Парі Сен-Жермен" із серйозними труднощами зламав опір "Сент-Етьєну" лише після того, як на 45-й хвилині було вилучено захисника господарів Тімоті Колодзейчака – 3:1.

До того ж на фініші поєдинку лідер атак ПСЖ Неймар зазнав серйозної травми.

Бразилець після підкату захисника Іванна Масона невдало поставив ногу і підвернув лівий гомілкостоп.

Кілька хвилин футболістові надавали допомогу на полі, після чого медики забрали його на ношах.

За попередніми даними, 29-річний зірковий форвард може пропустити до 6 тижнів, повідомляє видання RMC.

Більше про характер і ступінь серйозності ушкодження стане відомо після повного обстеження.

Епізод травми Неймара.

У поточному сезоні на рахунку Неймара три голи та стільки само асистів у 10 матчах Ліги 1.