>

У вогняному матчі ЛЧ проти "Аталанти" Решфорд забив 300-й гол "Манчестера Юнайтед" із Сольск'яєром

Манкуніанці зробили суперкамбек.

Маркус Решфорд

У третьому турі групи F Ліги чемпіонів у Манчестері відбулася зустріч "МанЮнайтед" і "Аталанти".

Легендарний "Олд Траффорд" вкотре став свідком вікопомної події.

У першому таймі господарі лише в перші 15 хвилин нагадували грізну бойову одиницю. Але пропустивши від Маріо Пашалича, швидко повернулися до звичного для останніх ігор стану - 0:1.

Другий гол Меріха Деміраля остаточно ввів команду Уле-Гуннара Сольск'яєра в ступор - 0:2.

У перерві норвезький коуч "червоних дияволів" провів виховну роботу. На другий тайм вони вийшли гранично мобілізованими, і вже на 53-й хвилині Маркус Решфорд забив перший м'яч у відповідь.

Відзначимо, цей гол став 300-м, забитим МЮ під керівництвом Сольск'яєра. Показово, що перший гол команди з Уле-Гуннаром також забив Маркус.

На 70-й хвилині Руслан Маліновський, який вийшов на заміну в бергамців, міг відновити статус-кво, але Девід Де Хеа парирував потужний удар українця з радіусу штрафного.

А через 5 хвилин своє вагоме слово сказав капітан манкуніанців Гарі Магвайр, замкнувши крос з правого флангу - 2:2.

Гарі Магвайр

Але це був ще не остаточний камбек.

На 81-й хвилині Кріштіану Роналду забив переможний гол, який нарешті дозволив "Юнайтед" піднятися на перше місце в групі (6 очок) цього розіграшу ЛЧ.