>

Роналду став найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів Європи і встановив унікальний рекорд ЧЄ

Португальці здобули перемогу над угорцями.

Збірна Португалії

На Євро-2020 у боротьбу вступили чинні чемпіони - португальці.

У Будапешті підопічні Фернанду Сантуша зустрічалися зі збірною Угорщини і здобули велику перемогу - 3:0.

Незважаючи на рахунок, поєдинок видався для гостей непростий. Угорці досить вміло захищалися аж до 84-ї хвилини. При цьому постійно здійснюючи вилазки до воріт Руя Патрісіу.

Допоміг португальцям зламати опір суперника безглуздий рикошет. Після несильного удару Рафаела Геррейро м'яч влучив у ногу Оттіло Солої і зрадницьки закотився в нижній кут воріт - 1:0.

Через три хвилини турецький рефері Джюнейт Чакір призначив у ворота господарів абсолютно справедливе пенальті, яке бездоганно реалізував Кріштіану Роналду - 2:0.

А на 90+2 хвилині капітан португальців уже з гри зробив дубль - 3:0.

Роналду довів лік своїх голів за збірну до 106.

Крім того, Кріштіану став рекордсменом чемпіонатів Європи за кількістю голів - 11. До Євро-2020 португалець ділив пальму першості з французом Мішелем Платіні, який 9 голів на Євро-84 забив у 5 матчах.

Португалець також став першим в історії, хто зіграв на п'яти чемпіонатах Європи. Дебют Роналду відбувся на Євро-2004.