>

Україна за день виграла відразу два "золота" Чемпіонату Європи з водних видів спорту

Угорська вода є щасливою для українців.

На Чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який стартував у Будапешті 10 травня, збірна України завоювала свої перші медалі, одразу ж золоті.

Спочатку в індивідуальних змаганнях з артистичного плавання не було рівних Марті Федіній.

Марта Федіна

19-річна українка набрала 91,8445 бала і на 2,55 бала випередила Євангелію Платаніоті з Греції. Третє місце зайняла представниця Білорусі Василина Хандошко.

Додамо, для Марти це друге "золото" чемпіонатів Європи. У 2018 році Федіна стала чемпіонкою континентальної першості в комбінації.

Другу золоту медаль Україна завоювала в змішаних стрибках у воду з 10-метрової вишки.