>

Мессі повторив "вічний" рекорд результативності Рауля в Лізі чемпіонів

Незважаючи на рекорд, приводів радіти в Лео обмаль.

Ліонель Мессі

"Парі Сен-Жермен" практично гарантував собі проходження в стадію чвертьфіналу, розгромивши на виїзді "Барселону" в рамках першого матчу 1/8 фіналу - 4:1.

Зазначимо, що відкрили рахунок господарі. На 27-й хвилині Ліонель Мессі чудовою передачею виводив Френкі Де Йонга у відрив на ворота ПСЖ, але проти нідерландця порушили правила у штрафному майданчику гостей.

Співвітчизник Де Йонга і за сумісництвом рефері цього поєдинку Бйорн Кейперс без вагань вказав на 11-метрову позначку.

Пенальті чітко реалізував Мессі.

Таким чином, капітан "блаугранас" повторив рекорд ЛЧ колишнього нападника "Реала" Рауля, який до вчорашнього матчу на "Ноу Камп" залишався єдиним, хто забивав голи в цьому турнірі 17 календарних років.

Мессі може наступного року побити це "вічне" досягнення іспанця, але, ймовірно, зробить це вже не в складі "Барси".

Додамо, що дебютував Лео в ЛЧ 7 грудня 2004 року, причому в Києві.

Аргентинець з'явився з перших хвилин у матчі проти "Шахтаря" на "Олімпійському". "Гірники" перемогли (2:0) завдяки дублю Джуліуса Агахови і відбитому Яном Лаштувкою пенальті.