>

Голкіпер "Баварії" пропустив курйозний гол у матчі Бундесліги

Мануель Ноєр переоцінив свої здібності.

Мануэль Нойер

У рамках 23-го туру німецької Бундесліги в Мюнхені пройшла очна дуель команд, які розташувалися на полюсах турнірної таблиці - чемпіон і лідер поточного сезону – "Баварія" приймала скромний, але зухвалий "Падерборн".

Однак вдруге поспіль між аутсайдером і лідером розгорнулася справжня битва.

Нагадаємо, у вересні в 6-му турі чемпіонату на полі "Падерборна" чемпіон здобув важку перемогу 3:2. Причому, переможний гол був на рахунку Роберта Левандовського.

За аналогічним сценарієм розвивалася зустріч і на "Альянц Арені". До 88-ї хвилини рахунок був нічийний - 2: 2.

І знову мюнхенців виручив Левандовський, який оформив у матчі дубль - підсумкова перемога "Баварії" 3:2.

Додамо, що для господарів матч міг скластися куди спокійніше, чи не допусти на передостанній хвилині першого тайму помилку голкіпер Мануель Ноєр, який для чогось вирішив позмагатися у швидкості з форвардом гостей Деннісом Србені, і рвонув за межі штрафного майданчика.

Денніс спочатку обіграв Мануеля, а потім накрутив і захисників "Баварії", зрівнявши рахунок у матчі - 1:1.