>

Гол Мессі забезпечив аргентинцям перемогу над збірною Бразилії

Товариський поєдинок відбувся в Саудівській Аравії.

Месси в окружении Артура Мело (8) и Алекса Сандро (6)

У столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді на "Університетському стадіоні" імені короля Сауда пройшов товариський поєдинок між непримиренними суперниками – збірними Бразилії і Аргентини.

Матч, що не ряснів великою кількістю гольових моментів, завершився перемогою аргентинців 1:0.

Першими вірну можливість відкрити рахунок мали бразильці. На 10-й хвилині, Габріель Жезус, який заробив пенальті, сам вирішив його і реалізувати. Однак форвард "Манчестер Сіті" холоднокровно послав м'яч поруч зі штангою.

Через 3 хвилини аналогічна можливість реалізувати пенальті випала Ліонелю Мессі. Але і тут форвард програв дуель голкіперу - Аліссон м'яч відбив, але прямо на Лео, якому не становило труднощів добити м'яч у ворота 1:0.

Відзначимо, це було 117-те протистояння національних команд Бразилії і Аргентини. На рахунку пентакампіонів залишилося 47 перемог, аргентинці виграли 44-ту зустріч і 26 матчів переможців не виявили. Різниця м'ячів 174-173 на користь збірної Аргентини.