>

"Реал Сосьєдад" потіснив "Барселону" і "Реал" з першого місця в чемпіонаті Іспанії

Баски очолили Прімеру.

У рамках 13-го туру іспанської Ла-Ліги "Реал Сосьєдад" приймав колишній клуб українця Андрія Луніна - "Леганес".

Матч під проливним дощем на стадіоні "Аноета" в Сан-Себастьяні завершився нічиєю 1:1.

Рахунок було відкрито на 63-й хвилині господарями - відзначився Мікель Меріно 1:0.

Однак через 15 хвилин марокканський легіонер гостей Юссеф Ен-Несірі, що вийшов на заміну, ефектним ударом голови встромив м'яч у ворота Алекса Реміро і встановив остаточний рахунок у матчі 1:1.

"Сосьєдад" втратив 2 дуже важливих очки в поєдинку з командою, що замикає турнірну таблицю. Але і жодного набраного очка вистачило баскам, щоб одноосібно очолити чемпіонат - Txuri-urdinak на одне очко випереджають "Барселону" і своїх одноклубників з Мадрида.

Водночас необхідно додати, що каталонці і "бланкос" зіграли на 2 матчі менше.

Highlights поєдинку "Реал Сосьєдад" - "Леганес" - на офіційному сайті Ла-Ліги.