>

Дар'я Білодід виграла турнір в Абу-Дабі

Українська дзюдоїстка за хвилину перемогла словенку Марушу Штангар.

Дарья Белодед

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала переможницею турніру серії Grand Slam в Абу-Дабі.

Про це інформує Національний олімпійський комітет України.

"У фіналі турніру GRAND SLAM в Абу-Дабі наша дзюдоїстка, яка виступає у ваговій категорії до 48 кг, не залишила жодних шансів словенській Маруші Штангар. Трохи більше хвилини - і суперниця вже лежала на татамі в "міцних обіймах" української анаконди", - йдеться в повідомленні НОК у фейсбуці.

У попередніх раундах українка перемогла представницю Чилі Варгас Лей, німкеню Катаріну Менц і росіянку Сабіну Гілязову.

Нагадаємо, в 2015 році у віці 15 років Білодід вперше виграла чемпіонат світу U-18, в 2016-му захистила титул.

Дар'я Білодід вперше стала чемпіонкою світу з дзюдо серед дорослих у 17-річному віці на турнірі в Баку минулого року, ставши наймолодшою в історії чемпіонкою світу в цьому виді спорту. У віці 18 років вона виграла "золото" на чемпіонаті світу серед молоді.

Так, 18-річна Білодід виграла титули чемпіонатів світу з дзюдо у всіх вікових категоріях.

У вересні цього року вже 19-річна Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо, у фіналі перемігши японку Фуну Тонакі.