>

"Манчестер Юнайтед" видав свій найгірший старт в Англійській Прем'єр-лізі

Уле Гуннару Сольск'яеру ніяк не вдається розігнати "червоно-диявольський" локомотив.

Уле Гуннар Сольск'яер

У заключному матчі 7-го туру Англійської Прем'єр-ліги зійшлися "Манчестер Юнайтед" і "Арсенал".

Похмурий поєдинок був подібний на манчестерську погоду - проливний дощ над "Олд Траффорд", у поєднанні з продемонстрованим командами "спектаклем", змусили багатьох уболівальників пошкодувати про втрачений ввечері час.

Нічия 1:1 навряд когось з суперників надихнула - на гол Скотта Мактомінея, забитого на останній хвилині першого тайму гості відповіли голом П'єра-Емеріка Обамеянга, забитим габонцем на 59-й хвилині.

Після цього поєдинку МЮ набрав 9 очок і в турнірній таблиці розташувався на 10-му місці.

Таким чином, "червоні дияволи" видали для себе найгірший старт за весь час існування АПЛ.

Крім того, підопічні Уле Гуннара Сольск'яера повторили антирекорд 30-річної давнини - тоді, в сезоні- 1989/90, команда Алекса Ферґюсона також набрала 9 очок у перших 7 турах чемпіонату і в підсумку фінішувала на 13-му місці.