>

Зінченко став володарем Суперкубка Англії

Українець виграв ще один трофей у складі "Манчестера Сіті".

Олександр Зінченко, як завжди, на висоті

Напередодні на "Вемблі" в матчі за Суперкубок Англії зійшлися чемпіон і володар Кубка Англії клуб "Манчестер Сіті" і віцечемпіон країни "Ліверпуль".

На диво захопливий матч не виявив переможця в основний час: на гол Рахіма Стерлінга, забитий на 12 хвилині, мерсисайдці відповіли голом Жоеля Матіпа за 12 хвилин до фінального свистка - 1:1.

Регламентом додаткового часу не було передбачено - і команди відразу перейшли до пробиття 11-метрових.

Чемпіон реалізував усі свої пенальті, включно з Олександром Зінченком, який бив передостаннім, причому українець як ніколи був близьким до провалу - голкіпер Аліссон буквально своїми руками заніс м'яч у ворота.

У "Ліверпуля" свою спробу не реалізував Джорджиніо Вейналдум.

У підсумку перемога "МанСіті" - 5:4, який повторив минулорічне досягнення і вшосте у своїй історії став володарем національного Суперкубка.

Для 22-річного Зінченка цей Суперкубок Англії став першим у кар'єрі - раніше він у складі МС двічі вигравав АПЛ і Кубок Ліги (2017/18, 2018/19), а також вигравав Кубок Англії в сезоні 2018/19.