>

Провідний гравець "Манчестер Юнайтед" на передматчевій розминці з "Челсі" хвилину простояв, як статуя

Антоні Марсьяль був дуже незадоволений невключенням його в стартовий склад.

Антони Марсьяль

Напередодні на "Олд Траффорд" пройшов ключовий матч за визначення топ-4 в Англійській Прем'єр-лізі, в якому "Манчестер Юнайтед" не зумів обіграти "Челсі" (1:1).

Рахунок у дебюті поєдинку відкрив іспанський легіонер "Юнайтед" Хуан Мата (1:0).

За дві хвилини до перерви після грубої помилки ще одного іспанця - голкіпера "червоних дияволів" Давида де Хеа рахунок зрівняв третій іспанець - Маркос Алонсо (1:1).

Ця нічия практично ставить "хрест" на сподіваннях МЮ потрапити за підсумками сезону в топ-4, що дає право взяти участь наступного року в Лізі чемпіонів.

За два тури до фінішу "МанЮнайтед" з 65 очками займає 6-те місце, відстаючи на 1, 3 і 5 очок відповідно від "Арсеналу", "Челсі" і "Тоттенгема".

Варто відзначити, що в стартовий склад МЮ Уле Гунар Сольск'яера не включив одного з провідних атакуючих півзахисників Антоні Марсьяля.

Француз був так засмучений рішенням коуча, що на передматчевій розминці робив мінімум рухів, а в одну мить навіть завмер, як Сфінкс, на цілу хвилину, тоді як його партнери щосили носилися навколо.

Додамо, що француз на полі так і не з'явився.