>

"Динамо" і "Шахтар" розіграли прихований фінал кубка України

"Шахтар" вийшов у півфінал турніру.

У Харкові відбувся чвертьфінальний матч Кубка України між "Шахтарем" і "Динамо".

У поєдинку абсолютно рівних команд основний і додатковий час завершився внічию (1:1) і все вирішилося в серії пенальті.

У підсумку, Андрій П'ятов відбив на один пенальті більше, ніж Денис Бойко, і "Шахтар" проходить до півфіналу Кубка.

Дебют поєдинку був за динамівцями.

Уже на 9-й хвилині, після невеликої пожежі у штрафному майданчику номінальних господарів, Денис Гармаш другим темпом з 19-ти метрів ударом з напівлету відкрив рахунок у матчі 0:1.

Загалом, кияни досить спокійно контролювали в першому таймі хід поєдинку.

Початок другої половини зустрічі ознаменувався безглуздою помилкою захисника "Динамо" Тамаша Кадара, яку Тайсон в тандемі з Жуніором Мораесом трансформували в гол 1:1.

Через 5 хвилин нерозумно вчинив автор голу в складі "Динамо" - Гармаш, копнувши автора гола в складі "Шахтаря" - Мораеса.

Рефері показав Денису червону картку.

Своєю чергою, "гірники" не встигли насолодитися грою в більшості - на 69-й хвилині був видалений співавтор епізоду з видаленням Гармаша - Мораес.

Таким чином, обидва автори голів у матчі були видалені.

Абсолютний паритет суперників підкреслює не тільки рівний рахунок в основний час і в екстра-таймах, а й кількість вилучень та попереджень - одне і вісім, відповідно, на команду.

У серії пенальті більше поталанило донеччанам - 4:3.