>

У відборі Євро-2020 принципові суперники - збірні Голландії та Німеччини - закрутили інтригу (оновлено)

У матчі європейських "важковаговиків" фортуна усміхнулася німцям.

Сборная Германии

В Амстердамі на "Йохан Кройф Арені" в рамках другого туру групового етапу Євро-2020 зустрілися географічні сусіди - команди Голландії та Німеччини.

Рідко, коли у відбірковому циклі в очному поєдинку зустрічаються рівні і, що головне - висококласні суперники.

На відміну від зустрічі рівних команд Мальти і Фарер (2:1), що відбулася напередодні, голландці та німці показали ще і якісний футбол.

На 15-й хвилині, скориставшись технічною помилкою Маттейса де Лігта, рахунок відкрив Лерой Сане 0:1.

Через 20 хвилин соло виконав Серж Гнабрі, який знущально легко обіграв Вірджила Ван Дейка на підступах до штрафного майданчика голландців і філігранно поклав м'яч у верхній кут воріт 0:2.

Між цими епізодами дві реальні можливості забити гол мав форвард господарів Раян Бабел, але в обох випадках Бундестім рятував голкіпер Мануель Ноєр.

У самому дебюті другої половини зустрічі де Лігт з подачі Мемфіса Депая позбавив німців комфорту, сквитав один м'яч 1:2.

Стало зовсім цікаво на полі.

А на 63-й хвилині Депай до свого асисту додав ще й гол, позбавивши німців не тільки комфорту, а й переваги 2:2.

Збірній Німеччини стало дуже тяжко. Однак цієї миті підопічні Роналда Кумана несподівано послабили хватку, що дало змогу суперникові заспокоїтися, перегрупуватися, а на останній хвилині основного часу і провести фатальну для голландців контратаку, яка завершилася точним ударом Ніко Шульца 2:3.