>

Збірна Англії увійшла до квартету найсильніших на ЧС-2018 (оновлено)

Англійці в 1/4 фіналу на Чемпіонаті світу виграли у збірної Швеції 2:0

Сборная Англии

На Чемпіонаті світу з футболу в Росії в третьому чвертьфінальному матчі зустрічалися збірні Англії і Швеції.

Родоначальники футболу перемогли досить переконливо - 2:0. У кожному з таймів вони в типово британському стилі забили по голу (30 хвилина - Гаррі Магваєр, 59-та - Деле Аллі) і вперше з 1990 року вийшли в півфінал Чемпіонату світу.

І хоча збірна Англії протягом усього поєдинку домінувала на полі, підопічні Янне Андерссона, навіть програючи два м'ячі, не виглядали приречено. Двічі Маркус Берг і Віктор Классон мали гарні шанси реанімувати інтригу в матчі. Однак у всіх трьох випадках чудово зіграв голкіпер англійців Джордан Пікфорд.

Збірна Англії тепер в очікуванні останнього чвертьфінального поєдинку, в якому господарі Мундіалю росіяни за право вийти в півфінал зустрінуться сьогодні ввечері в Сочі з хорватами.