Ллейтон Х'юїтт (108-й у світі) не поїде на Відкритий чемпіонат Франції з тенісу, який триватиме з 25 травня по 7 червня у Парижі.
Читайте такожХ'юїтт виграв перший титул за 4 роки. Допоміг Федерер
Таке рішення 34-річного австралійця було продиктовано бажанням якомога краще підготуватися до Вімблдону і матчу 1/4 фіналу Кубка Девіса проти збірної Казахстану.
Х'юїтт вперше з US Open-2011 пропустить "Шолом". Додамо, що екс-перша ракетка світу завершить кар'єру після домашнього AusOpen-2016.
Читайте такожХ'юїтт здобув 600-ту перемогу у кар'єрі








