КХЛ і НХЛ підписали новий "Меморандум про взаєморозуміння". Цією угодою обидві організації підтверджують "повага" професійних контрактів хокеїстів обох ліг.
Читайте такожДва "хворі" хокеїсти хочуть відсудити $5 млн у НХЛ
Таким чином, клуби НХЛ не зможуть "красти" російських хокеїстів. Нагадаємо, раніше північноамериканські клуби часто запрошували російських зірок (Малкіна, Овечкіна). Тепер клубам НХЛ доведеться платити компенсацію.
Перший такий документ, в якому залишалися "діри", підписали у 2011 році.
Новий договір розраховано до 30 червня 2015 року.
Читайте такожНХЛ проведе перший Кубок світу у 2016 році








