НХЛ і КХЛ уклали "мир"

Меморандум діятиме до літа 2015 року

НХЛ і КХЛ уклали "мир"

КХЛ і НХЛ підписали новий "Меморандум про взаєморозуміння". Цією угодою обидві організації підтверджують "повага" професійних контрактів хокеїстів обох ліг.

Читайте такожДва "хворі" хокеїсти хочуть відсудити $5 млн у НХЛ

Таким чином, клуби НХЛ не зможуть "красти" російських хокеїстів. Нагадаємо, раніше північноамериканські клуби часто запрошували російських зірок (Малкіна, Овечкіна). Тепер клубам НХЛ доведеться платити компенсацію.

Перший такий документ, в якому залишалися "діри", підписали у 2011 році.

Новий договір розраховано до 30 червня 2015 року.

Читайте такожНХЛ проведе перший Кубок світу у 2016 році

Реклама
Реклама