ГоловнаСуспільствоЖиття

Минулого року ЗСУ отримали понад 1300 нових зразків озброєння і техніки вітчизняного виробництва

Українські зброярі не лише масштабують виробництво, а й активно створюють технологічні новинки.

Минулого року ЗСУ отримали понад 1300 нових зразків озброєння і техніки вітчизняного виробництва
Ілюстративне фото
Фото: Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість»

Міністерство оборони у 2025 році допустило до експлуатації понад 1300 нових зразків озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва, що на 25% більше, ніж торік.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Серед нових зразків найбільше безпілотних авіаційних комплексів, - понад 550 зразків. А також боєприпасів різного призначення – понад 270 зразків, понад 50 зразків автомобільної техніки, 11 зразків бронетехніки (зокрема спеціальних бронеавтомобілів), 13 зразків стрілецької зброї тощо.

У Міноборони зазначили, що це ознака активного розвитку вітчизняної "оборонки". Українські зброярі не лише масштабують виробництво за широкою номенклатурою, а й активно створюють технологічні новинки.

"Розвиток вітчизняного ОПК – стратегічний пріоритет. Власні розробки та сучасні технології є однією з ключових основ стійкості Українського війська", – наголосив міністр оборони Денис Шмигаль. 

Раніше Шмигаль також повідомляв, що в 2025 році Україна отримала рекордну міжнародну безпекову допомогу – $45 млрд. Це на 30% більше, ніж у 2024.