На Миколаївщині через атаку "шахедів" виникли проблеми зі світлом

Ворог завдав масованого удару по критичній інфраструктурі області.

На Миколаївщині через атаку "шахедів" виникли проблеми зі світлом
Ліквідація наслідків атаки
Фото: ДСНС

Уночі 3 січня російські окупанти атакували критичну інфраструктуру Миколаївської області. Унаслідок ворожого обстрілу знеструмлені населені пункти Миколаївщини.

Про це інформує очільник ОВА Віталій Кім.

"Уночі ворог здійснив масовану атаку БпЛА типу "Shahed-131/136" на критичну інфраструктуру області. Внаслідок чого відбулось знеструмлення частини населених пунктів Миколаївського району. З ночі енергетики ведуть роботи з відновлення. Постраждалих немає", – ідеться у повідомленні.

Вчора вдень ворог атакував передмістя Миколаєва ударним БпЛА типу "Молнія". Унаслідок удару пошкоджено будівлю АЗС та два автомобілі. Постраждалих немає.

Також учора ворог атакував FPV-дроном Куцурубську громаду. Постраждалих немає.

За інформацією очільника ОВА, уночі в області було збито/подавлено 30 БпЛА типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів

Реклама
Реклама