ГоловнаСуспільствоЖиття

Антикорсуд перевірить активи посадовця міграційної служби в Одеській області

Чиновник придбав автомобіль Mercedes-Benz G400 D за 5,65 млн грн і оформив на матір. Однак ні його доходи, ні доходи матері не дозволяли це зробити.

Вищий антикорупційний суд України розгляне обґрунтованість активів, набутих керівником управління міграційного контролю ГУ ДМС України в Одеській області.

Про це йдеться у пресрелізі ДБР.

Державне бюро розслідувань передало до САП відповідні матеріали, з якими Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась до ВАКС з позовом про визнання активів набутих вказаним чиновником необґрунтованими.

Серед іншого правоохоронці встановили, що автомобіль Mercedes-Benz G400 D, ціною 5,65 млн грн, чиновник придбав та оформив на матір. Однак ні його доходи, ні доходи матері не дозволяли це зробити. 

6 червня на Одещині ДБР викрило посадовців міграційної служби, які "заробляли" на іноземцях. У них знайшли майна на майже 150 млн грн.

За $20 000 посадовці брались допомогти уродженцю Республіки Молдова, який наразі перебуває в Україні. За місцем роботи та проживання посадовців проведено обшуки та виявлено гроші у тому числі криптовалюта, коштовності та майно на суму щонайменше 140 млн грн, вартість якого значно перевищує їхній законний заробіток. Лише коштовності дружини керівника за попередніми оцінками вартують майже 3 млн грн.

Серед іншого, у начальника виявили записані на його матір елітний будинок у 200 кв. метрів та придбаний торік у салоні автомобіль за 7 млн грн. У матері посадовця у власності також перебуває багато земельних землянок, інші будинки та магазини.

Відповідно до щорічної декларації за 2023 рік посадовець отримав заробітну плату на загальну суму 345 116 грн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram