Українські військовослужбовці продовжують навчатись необхідним на полі бою навичкам.
Про це повідомила канадська тренувальна місія UNIFIER.
“Навички, отримані від бойових інженерів Збройних сил Канади на тренуваннях у рамках операції UNIFIER, допоможуть саперам ЗСУ зробити середовище безпечнішим для роботи та пересування військових”, – йдеться у повідомленні.
![](https://i.lb.ua/016/39/65131074672ea.jpeg)
![](https://i.lb.ua/029/19/65131081b0c16.jpeg)
Раніше канадська тренувальна місія UNIFIER розповіла, як канадські військовослужбовці навчають навичкам використання камуфляжу українських захисників.