ГоловнаСуспільствоЖиття

Ректор КНУ ім. Шевченка скасував наказ про відновлення Портнова на посаді професора (документ)

Проти працевлаштування чиновника часів Януковича виступили студенти.

Ректор КНУ ім. Шевченка скасував наказ про відновлення Портнова на посаді професора (документ)
Фото: golospravdy.com

Ректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Леонід Губерський 20 червня скасував наказ про зарахування колишнього заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету.

Про це повідомляє кореспондент LB.ua.

Фото: Олег Слабоспицький

Близько 22:00 прибув ректор КНУ до мітингувальників, які влаштували безстрокову акцію протесту з вимогою звільнити Портнова, і пообіцяв підписати наказ про звільнення екс-чиновника часів Януковича.

Як повідомлялося, в четвер близько тисячі студентів Київського національного університету імені Т. Шевченка розпочали акцію протесту проти призначення Портнова професором кафедри конституційного права.

Нагадаємо, 19 червня стало відомо, що ректор КНУ ім. Тараса Шевченка Леонід Губерський відновив Портнова на посаді професора кафедри конституційного права юридичного факультету. Повідомлялося, що він прийнятий на посаду і повинен розпочати виконання обов'язків з 1 вересня.

Під час президентства Віктора Януковича Портнов був заступником глави АП, він брав участь у написанні так званих "диктаторських законів", курирував в АП правові питання. Після Революції гідності Портнов покинув Україну і оселився у Відні. 19 травня він повідомив, що повернувся в Україну.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram