5 червня в Київський зоопарк прибуло слоненя.
Про це повідомляє прес-служба звіринця.
Слоненя відпочиває з дороги в оновленому зимовому приміщенні. Карантин триватиме кілька тижнів. Протягом цього часу турбувати тварину зйомками і спалахами заборонено. Щойно слоненя переведуть на літню експозицію, побачити звіря зможе широка публіка.
До Києва слоненя доправили повітрям, супроводжував тварину в мандрах директор зоопарку Олексій Толстоухов.
![](https://i.lb.ua/025/59/fcf54af04589.jpg)
![](https://i.lb.ua/038/09/fcf54bcd21db.jpg)
![](https://i.lb.ua/052/23/fcf54ca0f1e4.jpg)
![](https://i.lb.ua/064/35/fcf54d6c4d56.jpg)
![](https://i.lb.ua/078/49/fcf54e3f16a2.jpg)