ГоловнаПолітика

"Батьківщина" вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох тарифних законів

Також Юлія Тимошенко зауважила на необхідності заслухати доповідь прем’єр-міністра з приводу тарифів.

"Батьківщина" вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох тарифних законів
Фото: Lb.ua

Партія "Батьківщина" закликає парламент негайно ухвалити тарифні закони, які зможуть виправити ситуацію із підвищенням вартості комунальних поаслуг.

Про це заявила голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час свого виступу з трибуни парламенту, повідомили в пресслужбі політсили

За словами Тимошенко, разом із підвищенням цін на комірне стрімко скорочуються субсидії.

"Якщо раніше субсидії отримували сім мільйонів господарств, то зараз – лише два із половиною. Це означає, що у людей забрали субсидії, а тепло буде коштувати в півтора раза дорожче. Це не просто знищення українців, це реальне доведення їх до стану, коли вони не можуть годувати своїх дітей. І це владою ігнорується", – заявила Юлія Тимошенко.

Вона закликала депутатів об’єднатися й не допустити енергетичного колапсу, який позначиться на житті кожної української родини.

"Наша команда вимагає негайно ухвалити підписаний усіма лідерами фракцій законопроєкт №4680, який скеровує на потреби населення газ вітчизняного видобутку, що дозволить не збільшувати, а навпаки – суттєво знизити тарифи для людей. А також підтримати наш законопроєкт №6011 і пустити отримані від МВФ кошти на збільшення субсидій та дотації бюджетній сфері. Я прошу негайно діяти, інакше це б’є по кожній людині", – наголосила вона.

Також Юлія Тимошенко зауважила на необхідності заслухати доповідь прем’єр-міністра з приводу тарифів.

Нагадаємо, під час погоджувальної ради Юлія Тимошенко представила лідерам фракцій план зниження тарифів і збільшення субсидій та закликала об’єднатися довкола найболючіших для людей питань.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram