ГоловнаПолітика

Арахамія: на фракції прийняли рішення працювати сьогодні до ночі

Закон про ринок землі будуть розглядати за регламентом, з усіма правками.

Лідер фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що четвергове вечірнє засідання може затягнутися до глибокої ночі у зв'язку з розглядом поправок до законопроєкту про продаж земель сільськогосподарського призначення.

Про це він сказав журналістам після розмови фракції з президентом Володимиром Зеленським, який вранці приїжджав у будівлю парламенту.

"Сьогодні працюємо до ночі. Ми проголосували за це на фракції. Люди кажуть: ми втомилися, давайте сьогодні сядемо, доопрацюємо, скільки можливо, побачимо нашу швидкість. Ви ж розумієте, що ми паралізуємо Раду завдяки цьому законопроєкту? Йдемо за регламентом - це може на місяць паралізувати", - сказав він.

Нагадаємо, в першому читанні законопроєкт про землю прийняли ще в середині листопада. До другого читання було подано понад 4 тисячі правок.

Законопроєкт про обіг земель сільськогосподарського призначення передбачає відкриття ринку з жовтня 2020 року.

Він дозволяє громадянам України і українським компаніям без іноземних бенефіціарів купувати до 10 тис. гектарів землі в одні руки. Купівля дозволена тільки через безготівковий розрахунок і в разі підтвердження законності походження коштів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram