ГоловнаПолітика

Зеленський назвав п'ять складових "формули майбутнього" України

Президент попередив, що в 2020 році "темп змін буде тільки наростати".

Зеленський назвав п'ять складових "формули майбутнього" України
Владимир Зеленский
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський вважає, що "формула майбутнього" для України складається з п'яти чинників. Про це глава держави написав у колонці для журналу "НВ.Україна", номер якого присвячений прогнозам на 2020 рік.

На думку Зеленського, українська "формула майбутнього" - це мир, прозорі правила гри, інвестиції, якісна інфраструктура і народовладдя.

Президент пише, що мир передбачає повернення Україні територій і наших людей, а також припинення обстрілів.

"Прозорі правила гри", в розумінні Зеленського, включають перемогу над корупцією, справедливі суди, ліквідацію привілеїв для обраних і жорсткі рамки повноважень для чиновників.

Для залучення інвестицій президент планує побудувати нову податкову систему і створити прозорі ринки, які не контролюватимуть  корупціонери і рейдери.

А якісна інфраструктура, на думку Зеленського, це не тільки дороги, але і інші галузі: медична, освітня, цифрова, енергетична, фінансова та комунальна.

"У цій формулі майбутнього немає більш і менш важливих елементів. Ми так довго відкладали справжні зміни, що сьогодні повинні робити все і відразу. Не витрачаючи часу на договорняки і корупційні схеми. Ми вже почали втілювати в життя цей підхід. Можна скільки завгодно сміятися над "турборежимом" роботи влади, але не можна не визнати: в країні йдуть зміни, на які не наважувалися цілі покоління українських політиків. У 2020-му темп змін буде тільки наростати - за всіма п'ятьма напрямками. Зачароване коло розвитку розімкнули. І тепер тільки один шлях: вперед і вгору", - написав Зеленський.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram