ГоловнаПолітика

Жодного документа на нормандській зустрічі Україна не підписала, - Резніков

Ніхто не підписував і додаткового комюніке.

Жодного документа на нормандській зустрічі Україна не підписала, - Резніков
Фото: Макс Левин

Україна не підписала жодного документа протягом переговорів нормандської четвірки в Парижі. Те саме стосується і підсумкового комюніке.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю LB.ua повідомив представник України в політичній підгрупі ТКГ у Мінську Олексій Резніков.

"Комюніке - це свідчення того, про що говорили і начебто домовилися, але підписів ніхто на жодному документі не ставить. Ні, точно нічого не було підписано", - зазначив Резніков.

Він також окреслив, що Україна не підписувала і заздалегідь не погоджувала додаткових угод, комюніке чи інших міжнародних документів з Росією чи іншими країнами-учасницями саміту.

"Ні, мені про це нічого невідомо. Ніхто жодного додаткового комюніке не підписував. Підписів ніхто не ставив на жодному документі", - акцентував Резніков.

Нагадаємо, 9 грудня в Парижі зустрілися лідери нормандської четвірки (Україна, Франція, Німеччина, Росія). Президент Володимир Зеленський на зустрічі погодився затвердити особливий статус Донбасу на постійних засадах, а також обмін полоненими у форматі "всіх узгоджених на всіх узгоджених".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram