ГоловнаПолітика

Лондонський суд зобов'язав Коломойського і Боголюбова виплатити ПриватБанку 10,9 млн фунтів

Судові витрати потрібно оплатити до 12 листопада.

Апеляційний суд Лондона зобов'язав бізнесмена Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова й інших відповідачів сплатити витрати ПриватБанку в сумі 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада.

Про це йдеться в повідомленні банку, передають "Українські Новини".

Відзначають, що після успіху ПриватБанку в Апеляційному суді, підтвердженого рішенням від 15 жовтня 2019 року про те, що ПриватБанк може продовжити розгляд справи проти його колишніх власників в англійському суді, відповідачі зобов'язані сплатити банку 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року.

Відповідачів зобов'язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції минулого року.

Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від Боголюбова і 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів. Окрім того, вони повинні оплатити витрати банку за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом і повернути кошти, витрачені на апеляцію.

Нагадаємо, 15 жовтня Апеляційний суд Лондона виніс рішення, яким підтвердив, що англійський суд володіє юрисдикцією розглядати позов ПриватБанку проти колишніх власників.

ПриватБанк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти ексвласників Коломойського і Боголюбова, а також компаній, які, ймовірно, їм належать, або перебувають під їх контролем.

Слухання у цій справі пройшли наприкінці липня. Основним предметом розгляду була обґрунтованість відмови першої інстанції в розгляді спору в британській юрисдикції і відповідних забезпечувальних заходів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram