ГоловнаПолітика

У Женеві Тимошенко візьме участь у Форумі, присвяченому глобальній безпеці

Crans Montana Forum тісно співпрацює з ООН, ЮНЕСКО, ЄС.

У Женеві Тимошенко візьме участь у Форумі, присвяченому глобальній безпеці
Фото: Александр Прокопенко

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко візьме участь у 20-му щорічному Форумі з питань внутрішньої та глобальної безпеки, який проводить міжнародна організація Crans Montana Forum у місті Женева (Швейцарія) 25-27 жовтня.

Планується, що Юлія Тимошенко виступить з доповіддю на тему «Регіональні та глобальні виклики: приклад України» під час панелі «100 років після завершення І Світової війни. Ситуація з регіональною безпекою в Європі» та проведе низку двосторонніх зустрічей з європейськими високопосадовцями та політиками.

На Форумі, під час якого обговорюватимуться виклики сьогодення у сфері безпеки та загрози для сучасного світового порядку, зберуться глави держав та урядів, міністри, парламентарі, представники міжнародних організацій, провідні політики країн світу та експерти.

У робочій поїздці до Швейцарії Юлію Тимошенко супроводжує заступник голови партії «Батьківщина», голова парламентського Комітету з прав людини Григорій Немиря.

Crans Montana Forum тісно співпрацює з ООН, ЮНЕСКО, ЄС та іншими інституціями задля забезпечення стабільності, безпеки та поваги до прав людини у світі.

Нагадаємо, що свого часу нагороди Crans Montana Forum за захист демократичних цінностей отримали президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер, колишній президент Європейської Комісії Хосе Мануель Баррозо, колишній президент Польщі Лех Валенса, колишній прем‘єр-міністр Франції Ален Марі Жуппе та інші.

 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram