ГоловнаПолітика

"Газпром" готує пастку Україні, - Наливайченко

Це спецоперація із дискредитації перед ЄС.

"Газпром" готує пастку Україні, - Наливайченко

"Газпром" готує пастку - дискредитацію, буде звинувачувати Україну в ненадійному транзиті газу в Європу. Про це в ефірі телеканалу 112.ua заявив лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

"Поведінка "Газпрому", який відмовляється виконувати рішення Стокгольмського арбітражу, ставить під загрозу транзит газу в Європу. Не все так просто - це пастка від російського агресора", - підкреслив політик.

На переконання Наливайченка, щоб уникнути звинувачень у ненадійному партнерстві, треба терміново працювати на випередження.

"Треба негайно запрошувати представників Європейської комісії, які зафіксують основні параметри транзиту газу з українського боку: тиск в "трубі", кількість газу в сховищах й інші важливі параметри. Для того, щоб Україна не потрапила в пастку і нас не звинувачували в незаконному відбиранні газу і ненадійному партнерстві", - зазначив Наливайченко.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж задовольнив запит "Нафтогазу" про компенсацію від "Газпрому" за поставлений газ для транзиту. Російська компанія зобов'язана виплатити понад 4,6 мільярда доларів.

Російський "Газпром" після цього заявив про початок розірвання всіх раніше укладених з Україною контрактів. Мова йде, як про контакти на постачання газу українським споживачам, так і про договір на транзит газу в Європу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram