ГоловнаЕкономікаБізнес

Новинського підтримав ще один акціонер у конфлікті з "Амстором"

Торгові центри "Смарт-холдингу" не працюють із кінця грудня

Новинського підтримав ще один акціонер у конфлікті з "Амстором"
Фото: amstor.ua

Компанія "Гелабран Реал Істейт" - акціонер, який стояв біля витоків групи компаній "Амстор", підтримав головного акціонера групи - "Смарт-Холдинг" - у прагненні стабілізувати роботу торгових центрів "Амстор" по всій Україні.

У повідомленні компанії, яке мають "Українські новини", сказано: "Ми засуджуємо дії міноритарного акціонера Володимира Вагоровського і колишнього менеджменту в особі Олександра Вагоровського, які призвели до зупинки роботи магазинів, зробили багатотисячний колектив торговельної мережі заручниками ситуації, поставили корисливі інтереси вище від інтересів тисяч працівників "Амстору".

"Гелабран Реал Істейт" закликає негайно відновити роботу торгових центрів і вирішити всі розбіжності за столом переговорів.

Нагадаємо, що 31 грудня озброєні люди намагалися блокувати кілька магазинів мережі "Амстор" у Запоріжжі, Дніпропетровську та Маріуполі. На місця подій прибула міліція, роботу магазинів відновили, але ненадовго. Зараз не працюють усі магазини мережі "Амстор".

Компанія "Смарт-холдинг", основний акціонер "Амстору", пов'язує дії озброєних людей з міноритарним акціонером компанії і її колишнім керуючим Володимиром Вагоровським. Дії міноритарного акціонера і колишнього менеджменту в "Смарт-холдингу" пояснюють підсумками аудиту, який виявив спроби Вагоровського привласнити компанію, а також приховати обсяги розкрадань.

Головний акціонер ритейлера "Смарт-Холдинг" звернувся в правоохоронні органи і закликав співробітників зберегти стабільну роботу всіх підприємств групи компаній "Амстор". Екс-керівник шантажує менеджмент магазинів, примушує не виходити на роботу і приховувати торгову виручку від інкасації.

Зараз екс-керуючі мережею магазинів "Амстор" Володимир і Олександр Вагоровські перебувають за кордоном і зареєструвалися в готелі Cheval Blank елітного альпійського гірськолижного курорту Куршевель. Правоохоронці пов'язують від'їзд Вагоровських за кордон із подачею від імені головного акціонера заяв до міліції на дії екс-керуючого.

"Гелабран Реал Істейт" є міноритарним акціонером групи компаній "Амстор".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram