Порошенко ветировал закон о бессрочных справках переселенцев

Печать
Порошенко ветировал закон о бессрочных справках переселенцев
Фото: www.president.gov.ua
Новости по теме

Президент не согласился с отменой контроля над беженцами.

Президент Петр Порошенко ветировал закон, который делал бессрочными справки переселенцев из зоны АТО и Крыма.

Об этом сообщается на сайте парламента.

Причиной вето Порошенко называет то, что закон делает невозможным контроль за тем, действительно ли переселенцы живут по месту регистрации.

Напомним, этот закон был принят парламентом 3 ноября. Кроме введения бессрочных справок переселенцев (сейчас они обязаны раз в шесть месяцев ее продлевать), закон отменял необходимость проставления штампа на обратной стороне справки в органах Государственной миграционной службы (ГМС), упразднял проверки мест проживания переселенцев, отменял обязательство информировать органы ГМС о своем фактическом месте проживания и раз на полгода отмечаться в этих органах.

Тэги: Крым, Петр Порошенко, боевые действия на востоке Украины, вынужденные переселенцы
Печать
Читайте в разделе
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
  • Як в Україні держава забезпечує рівні права на освіту для всіх дітей країни В світлі окупації Криму та початку бойових дій на Сході України постає питання яким чином реалізовується право молодих українців з цих регіонів на отримання атестату про середню освіту та вступу до ВНЗ. Вони не мають безпосереднього доступу до ЗНО, не навчаються за українськими навчальними планами.
Выбор читателей