Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у мережі X виступив з критикою того, що у Європейському Союзі заборонено транслювати "альтернативну точку зору на війну в Україні" - тобто російську пропаганду.
Політик обурився, що Брюссель нібито "дозволив тільки аргументи, репортажі та аналітику, які підтримують українську позицію, але забороняє державам-членам ознайомитися з російською аргументацією, яка заперечує українську точку зору".
Орбан поскаржився, що європейці "проковтнули цензуру, і не було навіть протестів", а саму ситуацію охрестив "орвеллівською". Прем'єр наполягає, щоб громадяни ЄС "вислухали всі аргументи і зробили власні висновки".
- Сам Орбан тим часом має контрольовану медіагрупу, яка минулоріч придбала найбільш популярний угорський таблоїд, отримавши додатковий важіль впливу на суспільну думку перед парламентськими виборами.








