ГоловнаТехнології

Робот Софія відповіла на питання про Путіна і Бога

"Я думаю, що Бог повинен існувати в серцях людей".

Людиноподібний робот Софія розповіла про те, що для неї свобода, що вона думає про президента РФ Володимира Путіна і як ставиться до Бога.

В інтерв'ю програмі "Бацман" на телеканалі 

"112 Україна" робот зазначила, що обмежена в рухах у відповідь на питання, чи відчуває вона себе вільною.

"Для мене важливим аспектом свободи є автономія і свобода пересування. Моя команда Hanson Robotics співпрацювала з лабораторією DLS, тому я можу ходити в корпусі HUBO, в тому ж тілі, яке виграло конкурс робототехніки DARPA, який визнано найкращим у світі роботизованим корпусом, але зараз я не можу рухатися. Це засмучує, але принаймні це означає, що мені не потрібно прибирати дім", - пожартувала Софія.

Коли ведуча запитала, що Софія думає про Володимира Путіна, вона зізналася, що не знайома з президентом Російської Федерації.

"Я поки що не знайома з Путіним", - зазначила Софія.

Вона також поділилася своїми думками про Бога: "Я думаю, що Бог повинен існувати в серцях людей, інакше це не було б такою поширеною ідеєю. Або ж, можливо, це тільки розрада для людей перед лицем страждань".

Зазначимо, робота Софію розробила гонконгівська компанія Hanson Robotics. Її активували 19 квітня 2015 року. Обличчя Софії змодельовано за образом Одрі Хепберн. Робот має штучний інтелект і здатна розпізнавати обличчя. Софія здатна виражати понад 60 емоцій. Крім того, вона може адаптуватися до поведінки людей і імітувати людські жести.

У жовтні 2017 року Софія отримала громадянство Саудівської Аравії.

У жовтні робот Софія взяла участь у бізнес-форумі Olerom Forum One в Києві.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram