Підсумки 13 змагального дня Олімпіади-2024: срібло Насібова, бронза Беленюка

8 серпня скарбничка України поповнилася двома медалями.

Жан Беленюк із бронзовою нагородою Олімпіади-2024.

У 13 змагальний день Олімпіади відбулися сутички за третє місце та фінали змагань з греко-римської боротьби (67 кг, 87 кг). У своєму двобої за бронзу Жан Беленюк розібрався із поляком Аркадіушем Кулиничем (3:1) та здобув бронзову нагороду Ігор.

Жан Беленюк (третій праворуч) під час нагородження призерів Олімпійських ігор.

Парвіз Насібов водночас протистояв у фіналі Олімпіади іранцю Ісмаїлі Саїду та поступився (5:6). Варто зазначити, що у Парвіза була травма ока, отримана на попередніх стадіях змагань, яка заважала йому боротися. Таким чином борці греко-римського стилю додали в скарбничку України срібну й бронзову медалі.

Парвіз Насібов (ліворуч) зі срібною медаллю Олімпійських ігор-2024.

Українська важкоатлетка Каміла Конотоп посіла сьому сходинку на змаганнях. Вона встановила олімпійський рекорд, взявши вагу 104 кілограми у ривку. Він протримався менш як три хвилини. Потім українка травмувалася й не змогла працювати в повну силу.

Каміла Конотоп під час змагань з важкої атлетики на Олімпіаді-2024.

Українська чоловіча збірна веслувальників на байдарках-четвірках Дмитро Даниленко, Олег Кухарик, Ігор Трунов та Іван Семикін фінішували четвертими у спринті на 500 метрів, зупинившись за крок від медалі.

За підсумками 13 змагального дня Україна піднялася на 2 позиції.