Олімпіада-2024. День 10. Ковтун став срібним призером. Трансляція (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Сьогодні, 5 серпня, українські гімнасти змагатимуться за медаль у вправах на паралельних брусах.

Ілля Ковтун з України бере участь у фіналі змагань зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року.

Дякуємо, друзі! Десятий день Ігор подарував нам ще одне срібло! Цього разу його здобув Ілля Ковтун! Зустрінемося завтра!

22:30. Звичайний день шведа Армана Дюплантіса. Він оновив власний світовий рекорд зі стрибків з жердиною, встановивши новий олімпійський рекорд, та виграв золото Олімпіади. Атлет перестрибнув планку на висоті 6.25 метра. Легенда!

22:20. Кенійка Беатріс Чебет здобула золоту медаль у бігові на 5000 метрів. Перше золото для Кенії на Олімпіаді у Парижі!

22:15. Новини бігу! Кілі Годжкінсон із Великої Британії виграла золоту медаль у бігові на 800 метрів на Олімпіаді-2024 у Парижі.

22:00. Представниця США Валарі Олман виграла золото у метанні диска серед жінок. Вона виконала спробу на 69.50 метра. Китаянка Фен Бінь завоювала срібло, а хорватка Сандра Елкасевич – бронзу.

21:25. Збірна Великої Британії здобула золоті медалі з велотреку серед жінок на Оліміпйських іграх. Британки подолали дистанцію, встановивши світовий рекорд. Другими приїхали представниці Нової Зеландії, третіми – Німеччини.

Кеті Марчант, Софі Кейпвелл і Емма Фінукейн з Великої Британії беруть участь у жіночій гонці за золоту медаль велоспорту на треку в рамках Олімпійських ігор у Парижі 2024 року на велодромі Сен-Кантен-ан-Івелін у Сен-Кантен-ан-Івелін, Франція, 5 серпня 2024 року.

21:00. Збірна Іспанії з футболу – перший фіналіст Олімпіади! У півфіналі «Фурія Роха» здолала марокканців. У складі Марокко відзначився Рахімі з пенальті. Іспанці відповіли точними ударами Лопеса й Санчеса.

Серхіо Гомес (Іспанія) (ліворуч) проти Закарії Ель Уахді з Марокко під час півфінального матчу чоловічого футболу між Марокко та Іспанією під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року, Марсель, Франція, 5 серпня 2024 року.

20:00. Ловіть ще трішки води!

19:30. Скелелазіння! Ну красиво ж!

19:15. Трішки про тріатлон. Збірна Німеччини перемогла у змішаній естафеті з триатлону. Другими фінішували американці, третіми – британці.

18:40. Новозеландець Фінн Бутчер став олімпійським чемпіоном у каяк-кросі серед чоловіків. Срібло до свого активу записав Джозеф Кларк із Великої Британії. Бронзу завоював німець Ноа Хегге.

18:20. Тетяна Сова завершила виступи на Олімпійських іграх у Парижі, адже її кривдниця поступилася на стадії чвертьфіналу.

18:05. За таких умов сьогодні змагалася наша представниця у веслувальному слаломі Вікторія Ус. Ти все одно молодчинка, Вікторіє!

17:40. Діана Бакосі та Габріеле Росетті з Італії перемогли США (45:44) у фіналі змішаних змагань зі скіта. Вітаємо олімпійських чемпіонів.

17:20. Представниця Польщі Александра Мірослав оновила світовий рекорд у спортивному скелелазінні. Вона подолала дистанцію у кваліфікації за 6.06 секунди, покращивши свій же рекорд на 0.18 секунд. 7 серпня відбудуться чвертьфінальні змагання.

17:00. Вікторія Ус не змогла вийти до півфіналу, прийшовши третьою в екстрим-слаломі.

16:50. Представниця Бразилія Ребека Андраде здобула золото вільних вправ у спортивній гімнастиці на Олімпіаді.

16:30. Погані новини! Тетяна Сова прикро поступилася індусці Ніші Ніші (4:6) в 1/8 фіналу Олімпіади! Українка може потрапити до втішних суточок, якщо її суперниця потрапить до фіналу змагань.

16:00. Українка Тетяна Сова сьогодні стартує у змаганнях з вільної боротьби. В 1/8 фіналу вона змагається з представницею Індії Нішею Нішею.

15:40. Наша постійна рубрика "цікаві види спорту". У Парижі проходять змагання зі скелелазіння. Виглядає це все дійсно цікаво!

Александер Мегос (ліворуч) з Німеччини та Сорато Анраку з Японії змагаються у півфіналі змагань зі спортивного скелелазіння на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року в Boulder & Lead на арені для спортивного скелелазіння Le Bourget у Ле Бурже, Франція, 5 серпня 2024 року.

15:30. Відомо ім'я ще одного переможця у спортивній гімнастиці. Японець Шінносуке Ока виграв золото у вправах на поперечині. Другим фінішував Анхель Барахас із Колумбії. Бронзу завоювали одразу двоє спортсменів – Чжан Бохен з Китаю і Тан Чіа-Хунг з Китайського Тайбею.

15:10. Італійська спортивна гімнастка Аліса Д’Амато виграла золоту нагороду у вправах на колоді. Срібло здобула Чжоу Яцінь з Китаю, а бронзу – італійка Маніла Еспозіто.

15:00. Сьогодні в індивідуальних програмах на приладах також змагаються гімнастки!Чудова можливість ще раз насолодитися майстерністю американки Сімони Байлз.

14:50. Цзоу Цзиньюань із Китаювиграв золото зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах. Другим став наш гімнаст Ілля Ковтун, третім – японець Шіноссуке Ока.

14:35. Естетика бадмінтону. Насправді ця дисципліна цікавіше, ніж може здатися спершу!

14:20. Ан Се-йон з Південної Кореї стала олімпійською чемпіонкою в одиночному розряді з бадмінтону. У фіналі змагань вона перемогла китаянкою Хе Бінг Цзяо – 21:13, 21:16.

14:00. Сумні новини з французьких басейнів. Софія Лискун стала 25-ю та не кваліфікувалася до фіналу змагань.

13:35. Олег Верняєв фінішував на восьмій позиції. Шкода.

13:25. ТАААААААААААААК!!!!! ІЛЛЯ КОВТУН СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У ПАРИЖІ!!!!

Медалісти змагань зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах.

Ілля Ковтун виступає у вправах на паралельних брусах на Олімпіаді-2024.

13:00. Олег Верняєв та Ілля Ковтун змагатимуться у фіналі вправ на паралельних брусах. Уболіваємо за хлопців!

12:40. Українець Олекандр Погорілко не зміг за часом кваліфікуватися до півфіналів з бігу на 400 метрів.

12:20. Є перший хороший результат для України у легкій атлетиці сьогодні! Анна Рижикова фінішувала другою у втішному забігу та пройшла до півфіналу з бігу на 400 метрів з бар'єрами. Вікторія Ткачук залишилася поза фіналом...

12:00. Прикрий фінал для Павла Коростирьова! Укрїнець йшов другим у стрільбі зі швидкісного пістолета на 25 метрів, але у п'ятому раунді двічі влучив у п'ятірку й опустився на п'яту сходинку!

Вітаємо, друзі! Уболіваємо сьогодні за Олега Верняєва, Іллю Ковтуна та Вікторію Ус.