>

Українські шпажистки вибороли “золото” у командних змаганнях юніорок на чемпіонаті Європи

Українська команда здолала у фінальному поєдинку Францію.

Золоту медаль чемпіонату Європи з фехтування серед юніорок у командних змаганнях здобули українські шпажистки.

Про це повідомляє НОК України.

Відзначилися Анна Максименко та Емілі Конрад, які напередодні розіграли особисте золото, а також Аліна Дмитрук та Олександра Романова.

Зустріч завершувала Емілі Конрад, якій за 2 секунди до кінця основного часу вдалося зрівняти рахунок і на пріоритеті вирвати перемогу для України.

На початку шляху до п'єдесталу наш квартет здолав Швецію (45:34) та Румунію (42:40). А далі у півфіналі здобув перемогу лише одним уколом над Угорщиною (45:44).

Українські шпажистки завершили цей чемпіонат із двома золотими та однією срібною медалями.

• Збірна України на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів та юніорів отримала першу нагороду - “золото” в особистих кадетських змаганнях шпажисток виборола 16-річна львів'янка Анна Максименко.