>

"Дніпро-1" з вилученням та автоголом програв АЕКу в першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи

У Ларнаці дніпрянам доведеться обов'язково перемагати.

Дебютний матч Олександра Кучера на чолі "Дніпра-1", який також дебютував в єврокубках, виявився невдалим.

У рамках першого поєдинку стадії плей-оф Ліги Європи дніпряни у словацькому місті Кошиці приймали кіпрський АЕК та поступилися – 1:2.

До перерви українська команда програвала – 0:2, причому один із голів забив захисник господарів Олександр Сваток, який оформив автогол.

На останній хвилині основного часу Сваток частково реабілітувався, скоротивши до мінімуму відставання у рахунку – 1:2.

Але це було ще не все - на 90+5 хвилин хавбек дніпрян Едуард Сарапій був вилучений з поля за другу жовту картку.

Матч-відповідь відбудеться через тиждень, в четвер, 25 серпня.

Мінімальні шанси на прохід до групової стадії турніру "Дніпро-1" зберігає.