>

Український дзюдоїст Богдан Ядов став чемпіоном Європи

Дар’я Білодід залишилася без медалі.

Збірна України здобула першу нагороду на чемпіонаті Європи з дзюдо, який стартував у Болгарії. Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 66 кг став уродженець Кривого Рогу 25-річний Богдан Ядов.

У фіналі він блискавично здолав іспанця Альберта Мартіно Ґайтеро.

Для Ядова це перша медаль на чемпіонатах Європи. Також ця нагорода стала першою для України на цьому турнірі. Богдан – шостий в історії український чемпіон Європи з дзюдо.

Головна надія збірної України сьогоднішнього дня Дар'я Білодід, яка дебютувала у ваговій категорії 57 кг, поступилася вже у другому фіналі і взагалі залишилася без медалі. Українка виграла у Плеуні Корнеліссе з Нідерландів у першому раунді, але у другому поступилася француженці Прісціллі Гнето.

Також свої медальні шанси сьогодні втратили Артем Лесюк, Дільшот Халматов та Євген Гончарко.