>

Четверо українців стали чемпіонами світу з бразильської джіу-джитсу у своїх вікових категоріях

Першість проходить в Абу-Дабі.

Марія Полторак

Напередодні у столиці ОАЕ Абу-Дабі стартував чемпіонат світу з бразильської джіу-джитсу, участь у якому взяла збірна української Ліги TMS (The Mission Submission).

Першого дня змагань змагалися спортсмени вікової категорії від 4 до 17 років. Із десяти учасників збірної дев'ять завоювали призові місця. На рахунку команди TMS - чотири золоті, дві срібні та три бронзові медалі.

Переможцями стали Ростислав Мартинюк, Варвара Бондаренко, Марія Полторак та Олександра Яковенко.

Варвара Бондаренко

Срібними призерами стали Микита Шагойко та Макар Стрижеус.

"Бронза" – у Єгора Головченка, Гая Гутмана та Михайла Чаусова.

Загалом у чемпіонаті світу з джіу-джитсу в Абу-Дабі візьмуть участь понад сто бійців. 15-16 листопада боротимуться представники вікової категорії від 30 до 50 років.

Президент Ліги TMS Шай Гутман і віцепрезидент Сергій Погосян також представлять збірну на чемпіонаті як учасників турніру.