>

Роналду оновив рекорд забитих м'ячів у Лізі чемпіонів

Кріштіану врятував "червоних дияволів" від фіаско в Бергамо.

Кріштіану Роналду

У рамках 4-го туру Ліги чемпіонів "Аталанта" Руслана Маліновського в Бергамо приймала "Манчестер Юнайтед".

Гостросюжетний поєдинок завершився нічиєю – 2:2.

Гості двічі наздоганяли, і двічі їх рятував Кріштіану Роналду.

Рахунок було відкрито на 12-й хвилині, коли після нескладного удару Йосипа Ілічича грубої помилки припустився Давид Де Хеа – 1:0.

На 45+2 хвилині гості розіграли філігранну комбінацію, яка завершилася влучним ударом Роналду – 1:1.

На тій самій 12-й хвилині, але вже в другій половині зустрічі господарі знову вийшли вперед – після тривалого перегляду VAR судді все ж таки зарахували раніше скасований через офсайд гол Дувана Сапати – 2:1.

Але гостям на другій компенсованій хвилині вдалося знову зрівняти рахунок, і це ще раз зробив Кріштіану - 2:2.

Тож португалець не лише зумів залишити свою команду на вершині турнірної таблиці групи F, а й оновив рекорд Ліги чемпіонів із забитих м'ячів. На рахунку CR7 стало 139 голів, забитих у головному клубному євротурнірі.

Крім того, Роналду, оформивши дубль, установив клубний рекорд - португалець у віці 36 років і 270 днів став найстаршим гравцем "червоних дияволів", який забив 2+ голи в одному матчі ЛЧ.

До речі, Маліновський у цьому матчі на полі так і не з'явився.

Огляд матчу "Аталанта" - "Манчестер Юнайтед".