>

Україна обіграла Швецію і пробилася у чвертьфінал Євро-2020 (оновлено)

Наступний матч Україна зіграє з Англією 3 липня.

Збірна України, яка дивом потрапила в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу, у додатковий час обіграла збірну Швеції з рахунком 2:1.

Відкрив рахунок у матчі Олександр Зінченко, якому на 28-й хвилині асистував Андрій Ярмоленко - 1:0.

Втім, вже за 15 хвилин Еміль Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі - 1:1.

У другому таймі жодній з команд не вдалося отримати перевагу, тому були призначені два екстра-тайми.

На 99-й хвилині збірна Швеції залишилася у меншості: через грубу гру проти Артема Бєсєдіна Маркус Даніельсон був вилучений з поля.

На останній хвилині другого екстра-тайму Артем Довбик, який зіграв третій матч за збірну України, ударом головою в падінні вивів команду Андрія Шевченка вперед - 2:1.

Оновлення. Огляд матчу Україна - Швеція.