>

Ліга чемпіонів залишилася без чинного володаря: "Ліверпуль" завершив євросезон

Відбувся другий пул матчів 1/8 фіналу.

У игроков "Ливерпуля" есть претензии к своему голкиперу

Матчами "Ліверпуль" – "Атлетіко" і "Парі Сен-Жермен""Боруссія" (Дортмунд) завершився перший цикл поєдинків 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких турнір залишився без чинного чемпіона.

На "Енфілді" "Ліверпуль" зумів до перерви ліквідувати дефіцит в один м'яч завдяки голу Джорджиніо Вейналдума - 1:0.

Гол голландця залишився єдиним в основний час. Трилер почався в доданий.

Спочатку Роберто Фірміно на 94-й хвилині, здавалося, "поховав" надії гостей на вихід у наступний раунд - 2:0.

Однак уже через три хвилини Маркос Льоренте хитнув гойдалку двораундової дуелі в бік Іспанії - 2:1.

Саме він на останній хвилині першого екстратайму зрівняв рахунок у матчі - 2:2.

А на 121-й хвилині Альваро Мората згадав, як він забивав клубу Англійської прем'єр-ліги, виступаючи за "Челсі" - 2:3 - оглушлива сенсація турніру.

У другому поєдинку вечора все було значно спокійніше в прямому і в переносному сенсі.

На порожньому "Парк де Пренс" "Парі Сен-Жермен" забив два м'ячі "Боруссії" і вперше за 4 роки зумів подолати першу стадію плей-оф ЛЧ.