>

"Боруссія", до перерви програючи 0:3 останній команді Бундесліги, зуміла витягнути матч

Дортмундці спочатку з прохолодою поставилися до матчу.

У рамках 12-го туру Бундесліги один з лідерів чемпіонату - дортмундська "Боруссія" на домашньому "Сигнал Ідуна Парк" несподівано мала проблеми з дебютантом вищого німецького дивізіону, який твердо замикає турнірну таблицю - "Падеборна".

Незрозумілі провали лінії оборони господарів у першому таймі призвели до того, що на перерву "джмелі" йшли, програючи 0:3.

У другому таймі підопічні Люсьєна Фавра зі самого початку включили додаткові швидкості і на 47-й хвилині Джейдон Санчо скорочує розрив у рахунку 1:3.

Здавалося, суперник повинен завмерти, як це сталося з "Інтером" в недавньому матчі Ліги чемпіонів на цьому самому стадіоні.

Однак наступного гола "Боруссії" вболівальники прочекали аж 37 хвилин - Аксель Вітсель скорочує до мінімуму перевагу гостей 2:3.

А на 90+3 хвилині Марко Ройс встановив остаточний рахунок у цьому фантастичному поєдинку 3:3.