>

Українці Лунін і Зозуля виявилися в епіцентрі матчу Сегунди: Роман заробив пенальті, а Андрій його відбив

"Ов'єдо" переграв "Альбасете".

Андрей Лунин

У рамках 26-го туру іспанської Сегунди в очному поєдинку в Ов'єдо зустрічалися сусіди по турнірній таблиці – "Реал Ов'єдо" і "Альбасете".

Нагадаємо, за обидві команди грають українці - за господарів виступає голкіпер Андрій Лунін, а за гостей форвард Роман Зозуля.

Саме українці опинилися в центрі уваги в кінцівці першого тайму. Зозуля заробив пенальті. Однак удар хавбека Педро Антоніо Санчес Моньіно з "точки" Лунін парирував, але не встиг врятувати від добивання того ж гравця. Так рахунок став нічийним - 1:1.

У другому таймі господарям усе ж вдалося схилити чашу терезів на свою користь - 3:1.

Завдяки цій перемозі команда Луніна зрівнялася за очками з командою Зозулі - "Ов'єдо" і "Альбасете" борються за виживання, на 2 очки випереджаючи першу до зони вильоту "Естремадуру".