>

Українці Підручний і Прима провалили мас-старт на етапі Кубка світу, обігнавши лише одного біатлоніста

Не веселі перспективи напередодні чемпіонату світу.

Бенедикт Долль, Кантен Фийон Майе и Йоханнес Бё

Шокуючим для українців був підсумок чоловічого мас-старту на шостому етапі Кубка світу з біатлону в Поклюці.

Чемпіон світу минулого року в гонці переслідування Дмитро Підручний і Артем Прима посіли в гонці 28-ме і 29-те місця відповідно.

Наші біатлоністи змогли випередити лише одного спортсмена, представника Білорусі Сергія Бочарнікова.

А переможцем гонки став француз Кантен Фійон Майє, який на 10 секунд випередив німця Бенедикта Долля, який своєю чергою виграв фінішні перегони у Йоганнеса Бо, а також Ветле Шостада Крістіансена і Мартена Фуркада.