>

Лідер лондонського "Арсеналу" був роздратований своєю заміною в матчі АПЛ проти "Манчестера Сіті"

Месут Озіл і години не провів на футбольному полі.

Месут Озил (крайний справа)

Напередодні в Лондоні в рамках 17 туру Англійської прем'єр-ліги "Арсенал" принизливо програв "Манчестеру Сіті" 0:3.

Усі голи чемпіон забив іще до перерви - дублем відзначилися Кевін де Брьойне і Рахім Стерлінг.

Зазначимо, що тимчасовий наставник "канонірів" Фредді Юнгберг був невдоволений грою одного зі своїх лідерів Месута Озіла і на 59-й хвилині замінив німця на 19-річного Еміля Сміт-Роу.

Цей крок коуча дуже засмутив Месута, який і не намагався приховати свого розчарування.

На очах усієї лавки "Арсеналу" чемпіон світу-2014 підкинув свої рукавички і вдарив по них ногою.

Удар вийшов відмінним.

Додамо, що "гармаші" займають 9 місце в турнірній таблиці АПЛ, відстаючи від лідера "Ліверпуля" на 27 очок.