>

"Юнайтед" перемогою в манчестерському дербі відчепив "Сіті" від чемпіонських перегонів у Англійській Прем'єр-лізі

"Червоні дияволи" досить несподівано обіграли на виїзді "містян".

"Манчестер Юнайтед"

Манчестерським дербі завершувався перший ігровий день 16-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

У ролі господарів виступали футболісти "Манчестер Сіті".

Поєдинок повернув усіх у недалеке минуле, коли в манкуніанському дербі обидві команди були конкурентними.

У першому таймі гострішими були підопічні Уле Гуннара Сольскьяєра. Два голи, забиті в середині тайму з інтервалом у 6 хвилин Маркусом Решфордом (з пенальті) і Ентоні Марсіалем стали логічним підтвердженням загальної переваги "червоних дияволів" у перші 45 хвилин і оголили проблеми "містян" зі складом - 2:0.

У другому таймі гості несвідомо ініціативу віддали. Але суперник особливою вишуканістю не здивував і "Юнайтед" вдавалося стримати досить одноманітний натиск господарів.

Надав імпульсу поєдинку гол Ніколаса Отаменді за 5 хвилин до закінчення основного часу матчу, забитий захисником МС після розіграшу кутового - 2:1.

Але "МанЮнайтед" у час, що залишився вистояв, чому не менш були раді футболісти "Ліверпуля" - відрив "червоних" від підопічних Хосепа Гвардіоли збільшився до непристойних для чемпіонських перегонів 14 очок.

Найближчим переслідувачем мерсисайдців залишається "Лестер" - відрив у 8 очок не видається таким уже непереборним, за умови, що завтра "лисиці" зуміють обіграти на виїзді "Астон Віллу".