>

Українкам лише 5 секунд не вистачило в боротьбі за бронзу в естафеті на Кубку світу з біатлону

Наша збірна була близька до подіуму.

Юлия Джима отправляет Елену Пидгрушную на заключительный этап

На другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені пройшла жіноча естафетна гонка, перемогу в якій здобули норвежки.

Другими до фінішу прийшли росіянки, а замкнув п'єдестал квартет дівчат зі Швейцарії.

Склад нашої збірної - сестри Семеренко, Юлія Джима і Олена Підгрушна - нагадав нам Олімпіаду-2014 в Сочі, коли точно такий склад виграв для України "золото".

Цього разу склалося дещо гірше, але все одно, наші дівчата гідні теплих слів.

Правда, початок гонки склався для українок не зовсім вдало.

Віта Семеренко передала естафету дев'ятою, але лише за 20 секунд від лідера.

Її сестра - Валентина, в спробі дістати лідерів, спершу в цьому досягла успіху. Перший свій відрізок українка закінчила 4-ю. Однак благі наміри Валентини зіграли з нею погану службу.

На свій другий відрізок сил у Семеренко просто не залишилося, і вона передала свою естафету Юлії Джимі 10-ю, майже з хвилинним відставанням від лідера.

Джима знову наблизила нашу команду, в особі Олени Підгрушної, до лідируючих позицій.

Кульмінація сталася на останньому колі, коли наш капітан, а також швейцарка Лена Хаккен і канадка Емма Ландер в контактній боротьбі повели боротьбу за бронзові медалі.

У підсумку, швейцарка, відсидівшись за спиною Підгрушної, привезла їй 5 секунд.

А для визначення 4-ї команди естафети довелося навіть вдатися до фотофінішу - збірна України на 0,1 сек. випередила канадок.