"Зоря" перемогою над "Динамо" остаточно поховала інтригу в чемпіонаті України

Луганчани сенсаційно переграли киян.

У рамках 17-го туру Української прем'єр-ліги в Києві "Динамо" приймало "Зорю".

Матч на "Олімпійському" завершився несподіваною поразкою господарів 1:2.

Символічно, що рахунок у дебюті поєдинку відкрив "динамівський" вихованець на прізвище Михайличенко - Богдан, отримавши м'яч у штрафному майданчику господарів, на замаху легко прибрав захисника "Динамо" Дениса Попова і прошив ударом тезку Попова - Бойка - 0:1.

У середині тайму кияни відігралися. Томаш Кендзьора виконав навіс у штрафний - і Беньямін Вербич ефектно виграв верхову дуель у захисників - 1:1.

На характер гри вплинуло вилучення захисника "Динамо" Тамаша Кадара на 52-й хвилині зустрічі.

Лише 4 хвилини знадобилося гостям, щоб реалізувати чисельну перевагу і знову вийти в матчі вперед. Дмитро Хомченовський виконав у штрафному соло, встановивши остаточний рахунок у матчі - 1:2.

Завдяки цій перемозі "Зоря" опустила киян на третє місце в турнірній таблиці, а сама вилізла на друге.

Рокіровці в боротьбі за "срібло" особливо повинні тішитися в "Шахтарі", адже тепер відрив "гірників" від "Динамо" становить аж 14 очок.

Головна інтрига чемпіонату тепер у боротьбі за "срібло" - рівну кількість очок з киянами (33) має чернігівська "Десна", від них на 3 очки відстає "Олександрія". І в наступному турі 15 грудня "Десна" прийматиме "Динамо".

Боротьба в чемпіонаті очікується гаряча.